Засідання профспілкового комітету

25 травня 2023 року відбулося виїзне засідання профспілкового комітету на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка» за участю голови Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Зоряни Король, заступниці голови обласної організації Уляни Гураль та головної бухгалтерки Іванни Зельманович.

Головними на зібранні стали питання щодо організації літнього оздоровлення працівників університету та їх дітей, а також про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану й особливості укладення Колективного договору у вищому навчальному закладі освіти.

Директор СОК «Смерічка» Микола Соя ознайомив членів профкому з матеріально-технічною базою університетського оздоровчого табору та процесом підготовки до відкриття табірної зміни.

За підсумками засідання було прийнято рішення щодо організації оздоровчих змін в СОК «Смерічка» влітку 2023 року в такі терміни:

Перший сімейний заїзд – з 09 червня по 11 червня (3 дні);

І зміна – з 17 червня по 04 липня (18 днів);

ІІ зміна – з 06 липня по 23 липня (18 днів);

IІІ зміна з 25 липня по 11 серпня (18 днів);

IV зміна з 12 серпня по 25 серпня (14 днів);

Другий сімейний заїзд ­– з 25 серпня (5-7 днів).

Повна вартість зміни на 18 днів становить 11700 грн, зміни на 14 днів – 9100 гривень.

Прийнято рішення щодо доплати з коштів Первинної профспілкової організації по 3000 (три тисячі) грн. за кожну із путівок, що будуть видані дітям членів профспілки. Що стосується сімейних заїздів, то для  працівників університету профспілка оплачуватиме  половину (50 відсотків) вартості путівок для членів профспілки та їх дітей (віком до 18 років).

Також було розглянуто поточні фінансові питання: про надання нецільових матеріальних допомог членам профспілки, заохочення профактиву та організацію збору коштів на потреби ЗСУ.