Із думою про Івана Франка

20 травня 2023 року членами профспілки, працівниками Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника була здійснена культурологічна, оздоровча поїздка, в ході якої випала дуже добра нагода краще пізнати історичні, культурні надбання та природні багатства нашої держави. Зокрема, екскурсійна група побувала в Державному історико-культурному заповіднику «Тустань», який знаходиться в селі Урич Стрийського району Львівської області. Власне, Урицькі скелі – пам’ятка історії, археології, архітектури та одне із семи природних чудес України. Упродовж ІХ – ХVІ ст. тут існувало наскельне місто-фортеця, що поєднувало у собі оборонний, адміністративний і митний центр краю. У селі Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області учасники поїздки оглянули Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі», в якому ознайомились з експозиціями музею «Садиба Івана Франка» та літературно-меморіального музею Івана Франка, а також із заповідним художньо-меморіальним комплексом «Стежка Івана Франка». Відтак група мала надзвичайно цікаву екскурсію в музеї-церкві святого Юра міста Дрогобич. Церква святого Юра – пам’ятка бойківської дерев’яної архітектури кінця XV – початку XVI ст., занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Учасники мандрівки висловлюють щиру подяку профспілковому комітету первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за надану можливість реалізувати поїздку.

Підготував голова профбюро працівників коледжу Богдан Максимець