Конференція трудового колективу

     27 грудня 2017 року в університеті відбулася конференція трудового колективу та засідання Вченої ради. 

   Розпочався захід урочистим моментом нагородження. Ректор університету, професор Ігор Цепенда вручив Почесну грамоту Кабінету Міністрів України професору кафедри української літератури факультету філології Ользі Слоньовській за вагомий особистий внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Подякою Міністерства освіти і науки України було нагороджено доцента кафедри теоретичної і прикладної економіки економічного факультету, Голову ради з науково-дослідної роботи студентів, аспірантів та молодих вчених університету Володимира Стефініна. Грамотами ГО “Союз українок” за багаторічну співпрацю в реалізації спільних молодіжних проектів відзначені професор кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика Педагогічного факультету Зіновія Нагачевська та завідувач кафедри професійної освіти та інноваційних технологій Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки університету Оксана Джус.  

     Головним питанням конференції трудового колективу було підбиття підсумків діяльності університету за 2017 рік і окреслення пріоритетних завдань на наступний –  2018. З доповіддю перед присутніми виступив ректор, професор Ігор Цепенда. Під час доповіді він звернув особливу увагу на високі рейтингові показники, які університет впевнено підтримує вже третій рік поспіль. Зокрема, у наукометричній базі даних SCOPUS  – займає 11-е місце; 4-є місце серед університетів Західного регіону України та 16-те місце серед близько трьохсот університетів нашої держави. У своєму виступі ректор також закцентував увагу на активну грантову роботу університету, участь студентів та викладачів в міжнародних програмах та розширенні міжнародних зв’язків. Зокрема, в контексті останнього Ігор Євгенович підкреслив важливість розширення співпраці з Університетом м.Карабюк (Туреччина), Менор Коледжем (США), Центральною академією народного мистецтва (Китайська Народна Республіка). 

     У напрямку грантової роботи цьогоріч великим успіхом університету стала перемога в конкурсі програми ЄС Еразмус+ КА2 Розбудова потенціалу вищої освіти, зокрема по проекту «MoPED – Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP). Вперше в історії Програм Темпус та Еразмус+ український університет – Прикарпатський національний університет – виступає грантоотримувачем і координатором проекту. 

    Під час доповіді ректор Ігор Цепенда відзначив активну участь університету в програмах студентської мобільності Erasmus+, К1, Mobility Direct та наголосив на важливості розширення співпраці з іноземними університетами-партнерами щодо реалізації спільних програм подвійних магістерських дипломів. Варто зазначити, що в даному напрямку в університеті такі програми діють на 11-ти спеціальностях – “міжнародні відносини”, “правознавство”, “інформатика”, “математика”, “фізика”, “філософія”, “туризм”, “початкова освіта”, “фізичне виховання”, “політологія”, “археологія”. У ході виступу ректор окреслив ряд основних завдань на 2018 рік щодо зміцнення навчальної, наукової та матеріально-технічної бази університету. Ігор Євгенович також зазначив, що наступний рік в університеті буде роком інформаційних технологій, в рамках якого планується придбання необхідної техніки, широке використання електронних ресурсів, тощо. У рамках роботи конференції учасники виступили з обговоренням доповіді та одноголосно схвалили доповідь ректора за підсумками діяльності університету в 2017 році. 

     На завершення ректор університету, професор Ігор Цепенда висловив вдячність колективу за активну та плідну працю, завдяки якій Прикарпатський національний університет впевнено зберігає статус одного із найкращих класичних університетів України та привітав усіх із прийдешніми новорічними й різдвяними святами.