Акція «Великодній кошик»: університетська традиція поваги до людей за багаторічну сумлінну працю й особистий внесок у становлення нашої Альма-матер

У Великодній тиждень профспілковий комітет спільно з адміністрацією університету вже традиційно організували акцію «Великодній кошик». В рамках проведення даного заходу було закуплено 35 продуктових наборів до Великоднього кошика для наших ветеранів – колишніх працівників університету з нагоди Христового Воскресіння.

Голови профбюро структурних підрозділів відвідали своїх колишніх наставників і вручили їм продуктові набори з нагоди прийдешнього свята безпосередньо вдома. Вручення також відбувалося у профспілковому комітеті ветеранам або ж близьким членам родин наших шанованих ветеранів – колишніх працівників університету.

Вдячні ветерани своєю радісною посмішкою і словами висловлювали вдячність ректорові й профспілковому комітетові за те, що їх «не забувають, а згадують, цінують і поважають».

Зазначимо, що така акція – допомога здійснюється щороку з ініціативи ректора університету та за фінансової й організаційної підтримки профспілкового комітету.