28 листопада проведено чергове засідання профспілкового комітету.

Спершу відбулося затвердження новообраної голови профбюро Коломийського навчально-наукового інституту – старшого лаборанта кафедри філології Макарук Ольги Любомирівни.

Для участі у розгляді другого питання щодо закупівлі новорічних кондитерських подарунків для дітей працівників університету були запрошені представники різних кондитерських компаній (ПП «Унікальна цукерка», ПП м. Пустомити, «Рошен», «Волинські солодощі», «Гранд»), які здійснювали презентацію своєї продукції, відповідали на запитання голів профбюро. Після виступів представників фірм відбулася процедура обрання кондитерської компанії, яка здійснювалася шляхом таємного голосування в два тури за котрою спостерігала лічильна комісія (Ємець О.І., Казмерчук А.І., Бедрій Т.Р.). В результаті підрахунку голосів переможцем конкурсу оголошено фірму «Волинські солодощі».

Після конкурсу прийняли постанови з питань порядку денного щодо:

• виділення коштів на лікування сина члена профспілки, доцента кафедри української літератури Барана Є.М.;
  • затвердження списків новообраних делегатів конференції трудового колективу на 2020-2022рр.;
  • грошових видатків первинної профспілкової організації;
  • надання нецільової благодійної (матеріальної) допомоги з профспілкових коштів;
  • грошових виплат, як винагорода профспілковим активістам за поданнями голів профбюро підрозділів.