До відома профактиву

Затверджено програми ЗНО для вступу в магістратуру

Міністерством освіти і науки України затверджено програми, на основі яких укладатимуться тестові завдання для проведення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови передбачає написання тесту з англійської, німецької, французької або іспанської мов.

   Тест ЗНО з іноземної мови міститиме дві частини – з перевірки читання та використання мови.

   Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

   Перевірка загальних навчальних правничих компетентностей має на меті оцінити критичне, аналітичне та логічне мислення вступника.

   Як відомо, в 2019 році всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право», мають узяти участь у ЄФВВ та ЄВІ.

   Для вступу для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань «Культура і мистецтво», спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування»,  «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») потрібно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

    Реєстрація для участі у вступних випробуваннях триватиме з 13 травня до 3 червня.

   Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 2 липня, єдиного фахового вступного випробування – 4 липня.

     За матеріалами УЦОЯО