28 березня 2019 року проведено чергове засідання профспілкового комітету.

Спочатку відбулося ознайомлення профактиву щодо втрати чинності з 21.03.2019 р. наказів ректора університету від 11.01.2019 р. № 18 «Про скорочення посад обслуговуючого персоналу» та від 11.01.2019 р. № 19 «Про можливе вивільнення працівників у зв’язку із скороченням штату».

Далі розглянули питання про виділення коштів на оплату Великодніх кошиків пенсіонерам – ветеранам праці університету. Традиційно вручення та доставка продуктових наборів здійснюватиметься в тиждень перед Пасхою, їх одержить 30 осіб із різних структурних підрозділів університету.

Наступним обговорювали хід підготовки до літнього оздоровлення членів профспілки та їх дітей у 2019 році на базі Спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка». На засіданні прийнята Постанова № 46/3 від 28.03.2019 р., згідно якої встановлюється доплата до вартості путівок за рахунок коштів профспілкової організації в розмірі 20%. Ознайомлено профактив із графіком роботи СОК «Смерічка»:

I зміна з 02 червня – 19 червня – 18 днів

II зміна з 20 червня – 10 липня – 21 день

III зміна з 12 липня – 1 серпня – 21 день

IV зміна з 3 серпня – 23 серпня – 21 день

Відпочинкова зміна для працівників університету та членів їх сімей:

з 24 по 31 серпня

Наприкінці засідання відбулося затвердження постанов із питань  порядку денного щодо:

• грошових видатків первинної профспілкової організації;
  • надання нецільової благодійної (матеріальної) допомоги з профспілкових коштів;
  • грошових виплат, як винагорода профспілковим активістам за поданнями голів профбюро підрозділів.