21 лютого проведено чергове засідання профкому

Розпочалося засідання із нагородження переможців V Спартакіади серед збірних команд працівників структурних підрозділів університету. За здобуті місця командам вручено грамоти та грошові винагороди:

I місце – кафедра фізичного виховання;

II місце – факультет математики та інформатики;

III місце – факультет фізичного виховання і спорту.

Перехідний кубок вручено кафедрі фізичного виховання.

«Проведення спартакіад сприяє не тільки розвитку масової фізичної культури, спорту, популяризації серед спілчан здорового способу життя, зміцненню здоров’я, а й створенню в колективах відповідної психологічної атмосфери. З кожним роком вона набуває все більшої популярності серед наших працівників, тому в свою чергу профспілкова організація завжди радо долучається до її проведення», зазначив голова профкому Ю. Копчак.

Продовжили засідання розглянувши питання порядку денного щодо:

• погодження Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, що мають право брати участь у виборах ректора ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника»;
  • результатів роботи робочої групи з питань моніторингу щодо вивільнення працівників за скороченням штату;
  • завершення збору інформації для друку книги «Сторінки історії Первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника»;
  • грошових видатків первинної профспілкової організації;
  • надання нецільової благодійної (матеріальної) допомоги з профспілкових коштів;
  • грошових виплат, як винагорода профспілковим активістам за поданнями голів профбюро підрозділів.