30 березня 2023 року відбулося перше засідання новозатвердженого складу профспілкового комітету, в якому взяли участь 26 із 28-ми членів профкому. Відкрив засідання Голова Первинної профспілкової організації Климончук Василь Йосифович. На засіданні було розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Про секретаря засідань профспілкового комітету.
  2. Про постійні комісії профспілкового комітету.
  3. Про виділення коштів на придбання Великодніх продуктових наборів для малозабезпечених непрацюючих пенсіонерів – ветеранів праці університету.
  4. Про грошові видатки первинної профспілкової організації.
  5. Про грошові виплати як заохочення профспілкового активу.
  6. Про надання нецільової благодійної (матеріальної) допомоги з профспілкових коштів.
  7. Різне.

За підсумками засідання було обрано секретаря засідань комітету, а саме Мінцис Еллу Євгенівну, створено 8 робочих комісій профкому за напрямами діяльності, прийнято рішення щодо виділення коштів на придбання традиційних Великодніх продуктових наборів для малозабезпечених непрацюючих пенсіонерів – ветеранів праці університету. Також було обрано двох заступників голови профспілкової організації, а саме: Шпільчака Володимира Антоновича – голову профбюро НН Інституту мистецтв та Гуменюк Галину Михайлівну – голову профбюро факультету туризму. Традиційно було заслухано доповідь бухгалтерки профспілкового комітету Ольги Чучук щодо видатків, матеріальної допомоги членам профспілки, заохочення профспілкового активу.

Окремо в різному Виступив заступник голови профбюро НН Інституту мистецтв Олександр Мельник з пропозицією щодо відвідування концерту саксофоністів 24 квітня 2023 року, яка загалом отримала підтримку членами профкому.