Члени профкому

 Копчак Юрій Степанович – к.е.н., доцент, голова профкому

Члени профкому: 

  1. Бедрій Тарас Романович, начальник інформаційного відділу, голова профорганізації Інформаційно-обчислювального центру;
  2. Бойчук Уляна Володимирівна, фахівець відділу постачання, голова профорганізації адміністративно-господарської частини;
  3. Борисевич Лілія Василівна, доцент, голова профорганізації філософського факультету;
  4. Бублик Сергій Анатолійович, голова профорганізації кафедри фізичного виховання;
  5. Гнєзділова Вікторія Ігорівна, доцент, голова профорганізації факультету природничих наук;
  6. Головата Олена Василівна, зав. відділенням, голова профорганізації Наукової бібліотеки;
  7. Гуменюк Галина Михайлівна, доцент, голова профорганізації факультету туризму;
  8. Ємець Ольга Іванівна, доцент, голова профорганізації економічного факультету;
  9. Казмерчук Анатолій Іванович, доцент, голова профорганізації факультету математики та інформатики;
  10. Кохан Наталія Василівна, доцент, голова профорганізації Навчально-наукового Юридичного інституту;
  11. Лилик Михайло Йосипович, директор студентського містечка;
  12. Максимець Богдан Володимирович, викладач, голова профорганізації Івано-Франківського коледжу;
  13. Марчук Ганна Іванівна, доцент, голова профорганізації факультету філології;
  14. Мельник Олександр Юліанович, доцент, заступник голови профорганізації Навчально-наукового Інституту мистецтв;
  15. Мінцис Елла Євгенівна, старший викладач, голова профорганізації факультету іноземних мов;
  16. Остафійчук Віталій Іванович, інженер I категорії по ремонту основних засобів адміністративно-господарської частини;
  17. Петришин Роман Андрійович, доцент, голова профорганізації Педагогічного факультету;
  18. Петрів Ольга Петрівна, викладач, голова профбюро Коломийського Навчально-наукового інституту;
  19. Причак Віра Федорівна, голова профорганізації загально-університетських служб;
  20. Прокопів Володимир Васильович, професор, голова профорганізації фізико-технічного факультету;
  21. Пташник Галина Романівна, голова профорганізації працівників гуртожитків;
  22. Пташник Юрій Володимирович, викладач, голова профорганізації кафедри іноземних мов;
  23. Рихлюк Сергій Павлович, доцент, голова профорганізації факультету фізичного виховання і спорту;
  24. Шпільчак Володимир Антонович, доцент, голова профорганізації Навчально-наукового Інституту мистецтв;
  25. Щербін Лілія Василівна, доцент, голова профорганізації Факультету історії, політології і міжнародних відносин.