Засідання профкому

ЗАСІДАННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ

27 травня відбулося чергове засідання профспілкового комітету в online-режимі.

На засіданні профкому розглянули питання:

1. Про організацію оздоровлення працівників університету (членів профспілки) та їх дітей влітку 2021 року.
  2. Про виділення путівок в дитячий табір СОК «Смерічка» для сестер Героя України Романа Гурика.
  3. Про грошові видатки первинної профспілкової організації.
  4. Про надання нецільової благодійної (матеріальної) допомоги з профспілкових коштів.
  5. Про грошові виплати, як винагорода профспілковим активістам за поданнями голів профбюро підрозділів.

Про організацію оздоровлення працівників університету (членів профспілки) та їх дітей влітку 2021 року виступив голова профкому Копчак Юрій Степанович. Він зазначив, що вартість путівки за останні 3 роки значно зросла. Для порівняння вартість путівки на 21 день становила в:

2018 році – 6 300 грн.;

2019 році – 7 980 грн.;

2020 році – табір не працював у звꞌязку з карантином спричиненого коронавірусом COVID-19;

2021 році – 9 030 грн.

Станом на 27.05.2021р. вже зареєстровано 7 заяв в СОК «Смерічка».

Директор СОК «Смерічка» Соя Микола Михайлович додав, що перша зміна розпочнеться вже 19 червня, взагалі цього року табір працюватиме в режимі трьох змін:

I зміна з 19 червня – 9 липня – 21 день – 9 030 грн.

II зміна з 11 липня – 31 липня – 21 день – 9 030 грн.

III зміна з 02 серпня – 22 серпня – 21 день – 9 030 грн.

Вартість 1 дня – 430 грн.

Повна вартість путівки на 18 днів – 7 740 грн.

Повна вартість путівки на 21 день – 9 030 грн.

Вартість путівки для дітей працівників університету:

на 18 днів – 5 740 грн.

на 21 день – 7 030 грн.

Відпочинкова зміна для працівників університету та членів їх сімей проходитиме в період:

з 23 по 31 серпня

Для поселення в табір разом з путівкою необхідно мати медичні довідки вироблені не пізніше як за 3 дні до початку зміни:

• медична довідка форми № 079/о;
  • довідка про щеплення;
  • довідка про епідеміологічне оточення.

Микола Михайлович наголосив, що кожен працівник «Смерічки» має санітарний паспорт, а організація протиепідемічних заходів у таборі здійснюється відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у звꞌязку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020р. № 43.

З другого питання про виділення путівок в дитячий табір СОК «Смерічка» для сестер Героя України Романа Гурика інформував голова профкому Копчак Юрій Степанович. Він зазначив, що дідусь сестричок – член профспілки (майстер з ремонту роялів та піаніно) Базилько Мирослав Володимирович звернувся до профспілкової організації з проханням безоплатного виділення путівок в СОК «Смерічка» для своїх онучок Гурик Христини Ігорівни та Гурик Йордани Ігорівни. Обговоривши інформацію голови профбюро одноголосно підтримали постанову профкому про виділення путівок для сестричок Героя України Романа Гурика.

На завершення засідання заслухали інформацію бухгалтера профкому Чучук Ольги Дмитрівни про:

• про грошові видатки первинної профспілкової організації;
  • про надання нецільової благодійної (матеріальної) допомоги з профспілкових коштів;
  • про грошові виплати, як винагорода профспілковим активістам за поданнями голів профбюро підрозділів.