Український Трансфегераш

26 вересня 2020 року працівники Івано-Франківського фахового коледжу здійснили пізнавально-оздоровчу поїздку на курорт Драгоборат та гірський масив Свидовець, який знаний своїми озерами, зокрема Ворожеською та Герашаською (Догяскою). Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня туризму, Всеукраїнського дня дошкілля і Дня працівників освіти з дотриманням відповідних санітарно-гігієнічних норм. Високогірне озеро Ворожеська розміщене на висоті 1460 метрів над рівнем моря, а Герашаська – 1577 метрів. Аби їх побачити, екскурсанти замовили трансфер із селища Ясіня, що на Закарпатті. Вони змогли проїхатися однією з найкрасивіших гірських доріг в Українських Карпатах, яка пролягає через найвищий в нашій державі гірськолижний курорт Драгобрат та гірський масив Свидовець. Учасники мандрівки висловлюють щиру подяку профкомові первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за надану можливість реалізувати поїздку.

Підготував голова профбюро працівників коледжу Богдан Максимець