До відома профактиву

Оприлюднена постанова Уряду про продовження карантину

На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано постанову від 26 серпня 2020 р. № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», якою зокрема  внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» – із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 р. № 712 і від 27 серпня 2020 р. № 757.

Згідно із зазначеною постановою карантин продовжено до 31 жовтня 2020 року.

На території регіону, на якій установлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки скасовано заборону проведення масових заходів в закладах громадського харчування у кількості більш як 20 осіб та більше 1 особи на 10 кв. метрів.

     Але заборонено роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

   На території регіону, на якій установлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, забороняється також проведення концертів, дискотек, діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля.

     Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України