ОГОЛОШЕННЯ

16 березня 2020 р.  о 14:00 год. в актовій залі університету відбудеться VI звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації працівників університету

Порядок денний:

1. Звіт «Про роботу профспілкового комітету за період з 16 березня 2015р. по 16 березня 2020р. і завдання профспілкової організації щодо вдосконалення внутріспілкової діяльності та посилення соціального захисту членів профспілки».

Доповідає голова профкому Копчак Ю.С.

1. Звіт «Про роботу ревізійної комісії первинної профспілкової організації працівників університету за період з 16 березня 2015р. по 16 березня 2020р.».

Доповідає голова ревізійної комісії Шеленко Д.І.

1. Вибори голови первинної профспілкової організації працівників університету.
  2. Вибори профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників університету.
  3. Вибори ревізійної комісії первинної профспілкової організації.
  4. Вибори делегатів на XXIII звітно-виборну конференцію обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.
  5. Вибори членів обкому профспілки як представників первинної профорганізації працівників університету.
  6. Визначення особи, яка має право представляти профспілкову організацію для здійснення реєстраційних дій.

Реєстрація делегатів з 13 год. 00 хв.

в фойє актової зали (прохання при собі мати документ, що посвідчує особу)

ПРОФКОМ